UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No ale kto się spodziewał, że mieszkańcy zamiast uwag, przyjdą i będą z radością wyczekiwać tej inwestycji? To oczywiste, że nikomu nie będzie na rękę jak postawią im przed oknami podobnego wielkiego klocka z dziesiątkami mieszkań i samochodów. Nie wydaje mi się, że jakakolwiek opinia mieszkańców ma większą wartość, bo teren na którym postawią ten blok to podmokłe krzaki, w dodatku w środku miasta, dwa że w tym wypadku i tak nie mogą narzekać na odległość budynku od istniejących bloków. To jest miasto i z tym się trzeba pogodzić. A problemy infrastruktury drogowej? To już temat dla miasta, jakieś uwagi mieszkańców nic tu nie poradzą, z tym musi poradzić sobie miasto, a czy to zrobi, osobna kwestia.
uwagi_z_pupy