Wybrany wątek opinii

I ci urzędnicy od nakrętki mięli się zająć budową morskiego portu? To jest granda! Niegospodarność i brak kompetencji towarzyszy z dworu nakrętki. Jak dla mnie to tylko referendum i obalenie tego samorządu może przynieść korzystne zmiany dla miasta i uchronić przed upadkiem. Wstyd dla KO.
Wszoku (2026.02.05)
@Wszoku - Nie, no na pewno miał się zająć budową portu ten, który chciał "ukraść" miastu ten port. No ale jak to mówią, szczujnia się odzywa, psy ujadają a mądrzy mieszkańcy Elbląga nie pozwolą, aby urząd objął jakiś uzurpator sfrustrowany pochodzący z ugrupowania dojącego budżet państwa, mającego na myśli tylko stołki, kasę i lewe interesy. Elblążanie to mądrzy ludzie, dlatego Twój guru może sobie co najwyżej pomarzyć o zasiadaniu na tak odpowiedzialnym miejscu.
pozytywny-elblążanin (2026.02.06)
Powrót do komentarzy