UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I ci urzędnicy od nakrętki mięli się zająć budową morskiego portu? To jest granda! Niegospodarność i brak kompetencji towarzyszy z dworu nakrętki. Jak dla mnie to tylko referendum i obalenie tego samorządu może przynieść korzystne zmiany dla miasta i uchronić przed upadkiem. Wstyd dla KO.

Wszoku

Anuluj