UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I ci urzędnicy od nakrętki mięli się zająć budową morskiego portu? To jest granda! Niegospodarność i brak kompetencji towarzyszy z dworu nakrętki. Jak dla mnie to tylko referendum i obalenie tego samorządu może przynieść korzystne zmiany dla miasta i uchronić przed upadkiem. Wstyd dla KO.
Wszoku