UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wszoku - Nie, no na pewno miał się zająć budową portu ten, który chciał "ukraść" miastu ten port. No ale jak to mówią, szczujnia się odzywa, psy ujadają a mądrzy mieszkańcy Elbląga nie pozwolą, aby urząd objął jakiś uzurpator sfrustrowany pochodzący z ugrupowania dojącego budżet państwa, mającego na myśli tylko stołki, kasę i lewe interesy. Elblążanie to mądrzy ludzie, dlatego Twój guru może sobie co najwyżej pomarzyć o zasiadaniu na tak odpowiedzialnym miejscu.

pozytywny-elblążanin