Wybrany wątek opinii
I znowu ciepłe posadki dostaną rodziny urzędników. Ogłoszenia pisane na stronie UP w Elblągu są pod konkretne osoby. Zwykły Kowalski nie może przyjść tam pracować. Wszystko obstawione od lat. Dalej głosujmy na tych samych ludzi nieważne jakiej partii i będziemy mieć to co mamy. Cieszmy się jest piękny mural na Browarnej, cieszmy się my bezrobotni bo tylko jego podziwianie nam zostało.
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
@brakpracyelblag - Bzdury wygadujesz. Praktycznie jak każdy, kto startował, ale się nie dostał. Nie przyjdzie takiemu jednemu z drugim do głowy, że może ktoś po prostu był lepszy. tylko od razu klepie jak mantrę, że po znajomości kogoś wzięli. Zapewniam cię, że znam kilka osób, które dostały prace w UM nie mając tam żadnych znajomości czy rodziny.
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
@KapitanSzyderca - Jako byly pracownik UM powiem Ci, że nie masz racji, jeśli mówili Ci, ze nikogo nie znają, to kłamali.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Nie bierz tego tak dosłownie. Wiadomo, że Elbląg to specyficzne miasto i prawie każdy każdego zna. Chodziło o to, że nikt ze znajomych, kto akurat pracuje w UM nie miał najmniejszego wpływu na wynik rekrutacji.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3