Wybrany wątek opinii

I znowu ciepłe posadki dostaną rodziny urzędników. Ogłoszenia pisane na stronie UP w Elblągu są pod konkretne osoby. Zwykły Kowalski nie może przyjść tam pracować. Wszystko obstawione od lat. Dalej głosujmy na tych samych ludzi nieważne jakiej partii i będziemy mieć to co mamy. Cieszmy się jest piękny mural na Browarnej, cieszmy się my bezrobotni bo tylko jego podziwianie nam zostało.
brakpracyelblag (2026.02.05)
@brakpracyelblag - Bzdury wygadujesz. Praktycznie jak każdy, kto startował, ale się nie dostał. Nie przyjdzie takiemu jednemu z drugim do głowy, że może ktoś po prostu był lepszy. tylko od razu klepie jak mantrę, że po znajomości kogoś wzięli. Zapewniam cię, że znam kilka osób, które dostały prace w UM nie mając tam żadnych znajomości czy rodziny.
KapitanSzyderca (2026.02.05)
@KapitanSzyderca - Jako byly pracownik UM powiem Ci, że nie masz racji, jeśli mówili Ci, ze nikogo nie znają, to kłamali.
(2026.02.05)
Nie bierz tego tak dosłownie. Wiadomo, że Elbląg to specyficzne miasto i prawie każdy każdego zna. Chodziło o to, że nikt ze znajomych, kto akurat pracuje w UM nie miał najmniejszego wpływu na wynik rekrutacji.
KapitanSzyderca (2026.02.05)
Powrót do komentarzy