UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I znowu ciepłe posadki dostaną rodziny urzędników. Ogłoszenia pisane na stronie UP w Elblągu są pod konkretne osoby. Zwykły Kowalski nie może przyjść tam pracować. Wszystko obstawione od lat. Dalej głosujmy na tych samych ludzi nieważne jakiej partii i będziemy mieć to co mamy. Cieszmy się jest piękny mural na Browarnej, cieszmy się my bezrobotni bo tylko jego podziwianie nam zostało.

brakpracyelblag