UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie bierz tego tak dosłownie. Wiadomo, że Elbląg to specyficzne miasto i prawie każdy każdego zna. Chodziło o to, że nikt ze znajomych, kto akurat pracuje w UM nie miał najmniejszego wpływu na wynik rekrutacji.
KapitanSzyderca