UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie bierz tego tak dosłownie. Wiadomo, że Elbląg to specyficzne miasto i prawie każdy każdego zna. Chodziło o to, że nikt ze znajomych, kto akurat pracuje w UM nie miał najmniejszego wpływu na wynik rekrutacji.

KapitanSzyderca

Anuluj