Wybrany wątek opinii
I teraz trzeba przeprowadzic referendum o której ma grać hejnał 12.46 czy 12.37 a moze o 15.00 bo 7+8+0=15
Do moderacji
Odpowiedz
16
9
Ja bym proponował o 21:37 (cyfry się zgadzają, tylko szyk przestawiony), żeby hejnał konkurował z Barką puszczaną z wieży kościoła na Willowej. A tak na poważnie, to hejnał powinien grać trębacz, żywy człowiek a nie, że z głośniczka. Poza tym jakiś czas temu melodia została delikatnie zmodyfikowana.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5