UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym proponował o 21:37 (cyfry się zgadzają, tylko szyk przestawiony), żeby hejnał konkurował z Barką puszczaną z wieży kościoła na Willowej. A tak na poważnie, to hejnał powinien grać trębacz, żywy człowiek a nie, że z głośniczka. Poza tym jakiś czas temu melodia została delikatnie zmodyfikowana.
VoxHumana8'