UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja bym proponował o 21:37 (cyfry się zgadzają, tylko szyk przestawiony), żeby hejnał konkurował z Barką puszczaną z wieży kościoła na Willowej. A tak na poważnie, to hejnał powinien grać trębacz, żywy człowiek a nie, że z głośniczka. Poza tym jakiś czas temu melodia została delikatnie zmodyfikowana.

VoxHumana8'