UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i co że pis tak robił. Takie samo szambo jak PO. Nie widzisz tego? Każda z parti stosuje zamordyzm. Cel zawsze jest ten sam - trzymać nas krótko za mordę. Budzimy się! Czas najwyższy!

ihhjg

Anuluj