UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i co że pis tak robił. Takie samo szambo jak PO. Nie widzisz tego? Każda z parti stosuje zamordyzm. Cel zawsze jest ten sam - trzymać nas krótko za mordę. Budzimy się! Czas najwyższy!
ihhjg
No i co że pis tak robił. Takie samo szambo jak PO. Nie widzisz tego? Każda z parti stosuje zamordyzm. Cel zawsze jest ten sam - trzymać nas krótko za mordę. Budzimy się! Czas najwyższy!
ihhjg