Wybrany wątek opinii

No i sie zaczęło.. tradycyjnie narzekanie i hejt czas zaczac
(2026.02.04)
Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, a jak się nie podoba to nie czytaj i basta.
Michał Konowalec (2026.02.04)
@Michał Konowalec - Wyrazić opinie i owszem, jestem za.. ale puste gadanie i obraźliwe komentarze to chyba co innego.
(2026.02.04)
Jaki sens przy rondach montować podpórki? Na skrzyżowaniach ze światłami rozumiem, ale ronda gdzie jest płynny ruch. Pieniądze na te podpórki bardziej bym na edukację wydał, żeby rowerzyści wiedzieli o braku pierwszeństwa, poza przejazdem będąc już na ulicy.
(2026.02.04)
Powrót do komentarzy