Wybrany wątek opinii
No i sie zaczęło.. tradycyjnie narzekanie i hejt czas zaczac
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, a jak się nie podoba to nie czytaj i basta.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
@Michał Konowalec - Wyrazić opinie i owszem, jestem za.. ale puste gadanie i obraźliwe komentarze to chyba co innego.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Jaki sens przy rondach montować podpórki? Na skrzyżowaniach ze światłami rozumiem, ale ronda gdzie jest płynny ruch. Pieniądze na te podpórki bardziej bym na edukację wydał, żeby rowerzyści wiedzieli o braku pierwszeństwa, poza przejazdem będąc już na ulicy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0