UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Michał Konowalec - Wyrazić opinie i owszem, jestem za.. ale puste gadanie i obraźliwe komentarze to chyba co innego.
@Michał Konowalec - Wyrazić opinie i owszem, jestem za.. ale puste gadanie i obraźliwe komentarze to chyba co innego.