UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki sens przy rondach montować podpórki? Na skrzyżowaniach ze światłami rozumiem, ale ronda gdzie jest płynny ruch. Pieniądze na te podpórki bardziej bym na edukację wydał, żeby rowerzyści wiedzieli o braku pierwszeństwa, poza przejazdem będąc już na ulicy.