UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najważniejsze że odpowiedzialni za bezpieczeństwo mieszkańców - w tych jakże trudnych warunkach spowodowanych mrozami - są przygotowani na usuwanie ewentualnych awarii infrastruktury krytycznej. Takie spotkania zapewne przyczyniają się do zwiększonej czujności by miasto funkcjonowało bez zakłóceń.

kij

Anuluj