UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najważniejsze że odpowiedzialni za bezpieczeństwo mieszkańców - w tych jakże trudnych warunkach spowodowanych mrozami - są przygotowani na usuwanie ewentualnych awarii infrastruktury krytycznej. Takie spotkania zapewne przyczyniają się do zwiększonej czujności by miasto funkcjonowało bez zakłóceń.
kij