UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo ładna i pożyteczna inicjatywa. Z tym zwracaniem uwagi na osoby starsze czy potrzebujące to bywa różnie. Dotyczy to zwłaszcza osób przebywających na dworze. W domach bywa różnie, mam prawie 85 lat i nie mam nikogo a jeszcze nikt z sąsiadów nie zapytał mnie, czy mi czegoś nie potrzeba. Wprawdzie daję sobie jeszcze radę, ale byłoby miło gdyby ktoś zapytał.

Ewa.M.