UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Xdxd - Rok temu w poprzednich latach zimy wogole nie bylo co najwyżej głeboka jesien a ta zima jest od 13 lat tak mroźna - tak klimat sie ociepla. Jesli dalej chcesz wierzyć w to że ziemia jest plaska a Kopernik nigdy nie istnial twoja sprawa.


Anuluj