UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Xdxd - Rok temu w poprzednich latach zimy wogole nie bylo co najwyżej głeboka jesien a ta zima jest od 13 lat tak mroźna - tak klimat sie ociepla. Jesli dalej chcesz wierzyć w to że ziemia jest plaska a Kopernik nigdy nie istnial twoja sprawa.