Wybrany wątek opinii
Caly czas zastanawiam sie, kto to wymyslij i po co, sa te barierki na każdym rzedzie trybun??? Takiego hitu nie widzialem nigdzie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Kibic z eg - żeby się było o co oprzeć i dla bezpieczeństwa by w euforii po zdobyciu punktu, bramki, dobrej akcji nie wylądować niżej...
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
@Kibic z eg - zgadzam sie wpelni
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Kibic z eg - pewnie ten sam co projektuje barierki na śceżkach rowerowych w szczerym polu
Do moderacji
Odpowiedz
1
1