Wybrany wątek opinii

Caly czas zastanawiam sie, kto to wymyslij i po co, sa te barierki na każdym rzedzie trybun??? Takiego hitu nie widzialem nigdzie.
Kibic z eg (2026.01.30)
@Kibic z eg - żeby się było o co oprzeć i dla bezpieczeństwa by w euforii po zdobyciu punktu, bramki, dobrej akcji nie wylądować niżej...
(2026.01.30)
@Kibic z eg - zgadzam sie wpelni
tez kibic (2026.01.30)
@Kibic z eg - pewnie ten sam co projektuje barierki na śceżkach rowerowych w szczerym polu
(2026.01.30)
Powrót do komentarzy