UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kibic z eg - żeby się było o co oprzeć i dla bezpieczeństwa by w euforii po zdobyciu punktu, bramki, dobrej akcji nie wylądować niżej...
@Kibic z eg - żeby się było o co oprzeć i dla bezpieczeństwa by w euforii po zdobyciu punktu, bramki, dobrej akcji nie wylądować niżej...