UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kibic z eg - żeby się było o co oprzeć i dla bezpieczeństwa by w euforii po zdobyciu punktu, bramki, dobrej akcji nie wylądować niżej...


Anuluj