UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Caly czas zastanawiam sie, kto to wymyslij i po co, sa te barierki na każdym rzedzie trybun??? Takiego hitu nie widzialem nigdzie.

Kibic z eg

Anuluj