UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brak własnej firmy komunikacji autobusowej się mści na Elblągu. Bo ci co teraz nas wożą to skandal. Szczególnie te krotkie badziewia. Jest 2026 r a komunikacja czyli pojazdy PRL.


Anuluj