UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedynym wyjściem jest pozbawianie wolności recydywistów którzy nie stosują się do zakazu prowadzenia pojazdów. Tysiące ludzi jeździ bo prawo jest nieskuteczne. Druga sprawa że prezes pisiorów sam kilkukrotnie mówił że sądy w Polsce wydają wyroki do których on się nie będzie stosował. Miliony jego wyborców uważają że oni też mogą się podetrzeć wyrokami polskich sądów
Dlatego jest jak jest