UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedynym wyjściem jest pozbawianie wolności recydywistów którzy nie stosują się do zakazu prowadzenia pojazdów. Tysiące ludzi jeździ bo prawo jest nieskuteczne. Druga sprawa że prezes pisiorów sam kilkukrotnie mówił że sądy w Polsce wydają wyroki do których on się nie będzie stosował. Miliony jego wyborców uważają że oni też mogą się podetrzeć wyrokami polskich sądów

Dlatego jest jak jest

Anuluj