Wybrany wątek opinii
przecież przez internet to nie ejst anonimowo haha jak mam przesłać jak w razie coś to mnei namierzycie i na swiadka wezwiecie? to absurd haha a druga sprawa mi w pracy nikt nie pomaga, chyba że mi zapłacicie to pomoge.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
namierzą cie po komentarzu, w internecie nic nie zostaje bez śladu
Do moderacji
Odpowiedz
3
0