UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przecież przez internet to nie ejst anonimowo haha jak mam przesłać jak w razie coś to mnei namierzycie i na swiadka wezwiecie? to absurd haha a druga sprawa mi w pracy nikt nie pomaga, chyba że mi zapłacicie to pomoge.


Anuluj