UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przecież przez internet to nie ejst anonimowo haha jak mam przesłać jak w razie coś to mnei namierzycie i na swiadka wezwiecie? to absurd haha a druga sprawa mi w pracy nikt nie pomaga, chyba że mi zapłacicie to pomoge.