UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Lodowisko na chodnikach i proszę nie pie...* głupot, że to wszystko należy do administratorów czy prywatnych właścicieli - wiele chodników należy DO MIASTA a stan ich jest w opłakanym stanie. Współczuję głównie starszym osobom, które nie mogą wyjść z domu bo się boją o własne zdrowie.