UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lodowisko na chodnikach i proszę nie pie...* głupot, że to wszystko należy do administratorów czy prywatnych właścicieli - wiele chodników należy DO MIASTA a stan ich jest w opłakanym stanie. Współczuję głównie starszym osobom, które nie mogą wyjść z domu bo się boją o własne zdrowie.


Anuluj