UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ostatni będą pierwszymi. Kocham WOŚP i wszystkich co tak krytycznie jadą jadem na Jurka. Pamiętajcie dzięki wam pośrednio ludzie na złość prawicy wpłacają więcej i chętniej na Orkiestrę. Nie dajecie kasy ale dorzucacie swoja cegiełkę do kolejnych rekordów jak co roku. Elblążanie maja was gdzieś i czekaja na więcej jadu bo jak sami widzicie miasto ma kolejny rekord!!! Ale wam gul staje w gardle. Hahahahaha