UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pogadaj ze Szczerbą i Jonskim, głupi i gluupszy jak się patrzy... który jest który do wyboru przez ciebie... no chyba że Zielińską zagadasz, ale nie wiem czy ogarnie...
pogadaj ze Szczerbą i Jonskim, głupi i gluupszy jak się patrzy... który jest który do wyboru przez ciebie... no chyba że Zielińską zagadasz, ale nie wiem czy ogarnie...