UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pogadaj ze Szczerbą i Jonskim, głupi i gluupszy jak się patrzy... który jest który do wyboru przez ciebie... no chyba że Zielińską zagadasz, ale nie wiem czy ogarnie...


Anuluj