UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu szpecą krainę kanału elbląskiego, jak nie wiatraki to fotowoltaika. Niech diabli wezmą ten pic na wodę zwany ekologią.

Zniesmaczony789

Anuluj