UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu szpecą krainę kanału elbląskiego, jak nie wiatraki to fotowoltaika. Niech diabli wezmą ten pic na wodę zwany ekologią.
Zniesmaczony789
Znowu szpecą krainę kanału elbląskiego, jak nie wiatraki to fotowoltaika. Niech diabli wezmą ten pic na wodę zwany ekologią.
Zniesmaczony789