Wybrany wątek opinii
Dlaczego takich osobowości w ramach resocjalizacji i podziękowaniu społeczeństwu za chleb, ciepłą celę, rozrywkę nie można zatrudnić do sprzątania śniegu z krawężników, chodników. Poczuliby ile potu potrzeba wylać w pracy. W czasach słusznie minionych rozumiano, jak należy takich przywrócić do życia w społeczeństwie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
Tacy co pracują na zewnątrz nie mają takich przestępstw, a taka bandytka siedzi na zamkniętym
Do moderacji
Odpowiedz
8
1