Wybrany wątek opinii

Dlaczego takich osobowości w ramach resocjalizacji i podziękowaniu społeczeństwu za chleb, ciepłą celę, rozrywkę nie można zatrudnić do sprzątania śniegu z krawężników, chodników. Poczuliby ile potu potrzeba wylać w pracy. W czasach słusznie minionych rozumiano, jak należy takich przywrócić do życia w społeczeństwie.
(2026.01.22)
Tacy co pracują na zewnątrz nie mają takich przestępstw, a taka bandytka siedzi na zamkniętym
(2026.01.22)
Powrót do komentarzy