UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego takich osobowości w ramach resocjalizacji i podziękowaniu społeczeństwu za chleb, ciepłą celę, rozrywkę nie można zatrudnić do sprzątania śniegu z krawężników, chodników. Poczuliby ile potu potrzeba wylać w pracy. W czasach słusznie minionych rozumiano, jak należy takich przywrócić do życia w społeczeństwie.


Anuluj