UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego takich osobowości w ramach resocjalizacji i podziękowaniu społeczeństwu za chleb, ciepłą celę, rozrywkę nie można zatrudnić do sprzątania śniegu z krawężników, chodników. Poczuliby ile potu potrzeba wylać w pracy. W czasach słusznie minionych rozumiano, jak należy takich przywrócić do życia w społeczeństwie.