UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego takich osobowości w ramach resocjalizacji i podziękowaniu społeczeństwu za chleb, ciepłą celę, rozrywkę nie można zatrudnić do sprzątania śniegu z krawężników, chodników. Poczuliby ile potu potrzeba wylać w pracy. W czasach słusznie minionych rozumiano, jak należy takich przywrócić do życia w społeczeństwie.