UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby durny EPEC miał ceny dla normalnych ludzi, to by się podłączali. A nie że opłata stała parę stów co miesiąc cały rok. Za samą opłatę stałą można kupić wegla/pelletu na całą zimę i to z grzaniem ciepłej wody!!! A co dopiero mówić o pełnym rachunku zawierającym rzeczywiste grzanie.

epec_srepec

Anuluj