UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro pieszy ma pierwszeństwo, to ZAWSZE kierowa jest i będzie winny. Nie ma tu co gdybać. To kierowa ma zachować ostrożność i być czujny w każdej sekundzie. Koniec kropka.


Anuluj