UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obecnie w naszym schronisku przebywają 143 psy oraz 133 koty. Uważam, że to zdecydowanie za dużo, jak na to jedno schronisko i jego pojemność, oraz ograniczony teren. Dlatego uważam, że powinno powstać drugie nowoczesne tzw Miejskie Schronisko na wiekszym terenie. Dobrym miejscem na jego lokalizację byłaby Dolna Modrzewina, gdzie nie ma budynków mieszkalnych i szczekanie psów nie będzie dla nikogo uciążliwe.


Anuluj