UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oby za szybko nie spłonęła ? Trochę jestem zaskoczony tą wysoczyzną bo z jednej strony budowałem tam dom i faktycznie wysoko teren ale kiedy już kończyliśmy dach to Ca La piwnica była po kolona wody, już była posadzka, położona papa izolacyjna przylepiona na gorąco, styropian i rurki gotowe czekały na beton, tymczasem rano zawitało nas bajoro, styropian z rurkami pływał jak statki i zapewniam deszcz nie napadał tylko woda głębinowa wyszła w piwnicy a więc teren na wysoczyźnie a jednocześnie podmokły, dlaczego ?


Anuluj