UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tych POwców to już patrzeć nie można. Jak są przy władzy to nic nie robią dla Polski i Polaków oprócz podburzania ludzi na PiS. Rękami i nogami się trzymają stołków. A kiedy są w opozycji to się na chama pchają do władzy, mszczą się za to że wyborcy odsuneli ich od władzy


Anuluj