UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na tych POwców to już patrzeć nie można. Jak są przy władzy to nic nie robią dla Polski i Polaków oprócz podburzania ludzi na PiS. Rękami i nogami się trzymają stołków. A kiedy są w opozycji to się na chama pchają do władzy, mszczą się za to że wyborcy odsuneli ich od władzy