UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na tych POwców to już patrzeć nie można. Jak są przy władzy to nic nie robią dla Polski i Polaków oprócz podburzania ludzi na PiS. Rękami i nogami się trzymają stołków. A kiedy są w opozycji to się na chama pchają do władzy, mszczą się za to że wyborcy odsuneli ich od władzy