Wybrany wątek opinii
Cóż, w czasach gdzie wszystko jest dostępne w internecie, mapy, blogi, strony internetowe, nawet AI, to dziwne, że ktoś potrzebuje jeszcze takiej jednostki fizycznie. Nawet starsi ludzie coraz lepiej ogarniają telefony i komputery. Elbląg i okolice to piękne tereny i jest co tu zwiedzać, kto będzie chciał, na pewno sobie poradzi.
Do moderacji
Odpowiedz
10
11
@turysto_napieraj - Serio zimą piękne tereny? Nawet ciepłej herbaty nie wypijesz bo musiś na starówkę dymać!
Do moderacji
Odpowiedz
5
1