UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cóż, w czasach gdzie wszystko jest dostępne w internecie, mapy, blogi, strony internetowe, nawet AI, to dziwne, że ktoś potrzebuje jeszcze takiej jednostki fizycznie. Nawet starsi ludzie coraz lepiej ogarniają telefony i komputery. Elbląg i okolice to piękne tereny i jest co tu zwiedzać, kto będzie chciał, na pewno sobie poradzi.
turysto_napieraj