UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@turysto_napieraj - Serio zimą piękne tereny? Nawet ciepłej herbaty nie wypijesz bo musiś na starówkę dymać!
@turysto_napieraj - Serio zimą piękne tereny? Nawet ciepłej herbaty nie wypijesz bo musiś na starówkę dymać!