UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na Waszej stronie też pojawiały się te "reklamy" oszustów. Zainwestuj w Orlen, twarz znanego polityka na wysokim stanowisku i przekierowanie na inne strony. Zazwyczaj właściciele stron podpisują ogóle kontrakty na wyświetlanie reklam, a potem co się wyświetli, to już problem "niczyj". Nawet Google zarabia miliardy na współpracy z oszustami, doskonale o wszystkim wiedząc i zezwalając im na ten proceder, bo kasa najważniejsza. Zero moralności, byle by się tabelki w excelu zgadzały i dyrektor dostał premię, bo 240 pensji zwykłego pracownika co miesiąc to zawsze będzie mało, trzeba drugi jacht kupić i jeszcze ze 3 apartamenty na wynajem.

Jak dbosz, tak mosz