Wybrany wątek opinii
A ja na miejscu Ratusza i MPO sprawdziłbym jak zimą odśnieżają nasi zachodni sąsiedzi : Niemcy, Finlandia, Szwecja, bo na pewno nie tak rozrzutnie solą. A przede wszystkim nasz rząd powinien wprowadzić już w tym roku obowiazkowe opony zimowe.
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
MPO? Serio?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0