Wybrany wątek opinii

A ja na miejscu Ratusza i MPO sprawdziłbym jak zimą odśnieżają nasi zachodni sąsiedzi : Niemcy, Finlandia, Szwecja, bo na pewno nie tak rozrzutnie solą. A przede wszystkim nasz rząd powinien wprowadzić już w tym roku obowiazkowe opony zimowe.
(2026.01.13)
MPO? Serio?
forestLady (2026.01.14)
Powrót do komentarzy