UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja na miejscu Ratusza i MPO sprawdziłbym jak zimą odśnieżają nasi zachodni sąsiedzi : Niemcy, Finlandia, Szwecja, bo na pewno nie tak rozrzutnie solą. A przede wszystkim nasz rząd powinien wprowadzić już w tym roku obowiazkowe opony zimowe.