UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja na miejscu Ratusza i MPO sprawdziłbym jak zimą odśnieżają nasi zachodni sąsiedzi : Niemcy, Finlandia, Szwecja, bo na pewno nie tak rozrzutnie solą. A przede wszystkim nasz rząd powinien wprowadzić już w tym roku obowiazkowe opony zimowe.


Anuluj