UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja na miejscu Ratusza i MPO sprawdziłbym jak zimą odśnieżają nasi zachodni sąsiedzi : Niemcy, Finlandia, Szwecja, bo na pewno nie tak rozrzutnie solą. A przede wszystkim nasz rząd powinien wprowadzić już w tym roku obowiazkowe opony zimowe.