UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Malborku dziś rano wszystkie pociągi, nawet te ruszające z Gdyni, były opóźnione o kilkadziesiąt minut. Pendolino na trasie nadrobiło opóźnienie.


Anuluj