Wybrany wątek opinii

Wojsko powinno ćwiczyć w polu, zwłaszcza te, niedaleko granicy z Rosją. Żeby póżniej nie okazało się, że wartość bojowa taka sobie. W najlepszym przypadku. A tu znów uroczystości. Nie będzie czego świętować, jak rozumowanie o obronności nie zmieni się.
Podatnik . (2026.01.09)
@Podatnik . - Idź do wojska, pokaż im jak się ie trenuje.
DDR (2026.01.10)
@Podatnik . - w Polsce 25 sierpnia 1939 były jeszcze defilady, pokazy siły i uroczystości z księdzem.
(2026.01.10)
Powrót do komentarzy