UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wojsko powinno ćwiczyć w polu, zwłaszcza te, niedaleko granicy z Rosją. Żeby póżniej nie okazało się, że wartość bojowa taka sobie. W najlepszym przypadku. A tu znów uroczystości. Nie będzie czego świętować, jak rozumowanie o obronności nie zmieni się.
Podatnik .